کاتالوگ

صفحه اصلی/کاتالوگ
کاتالوگ ۱۳۹۷-۸-۱۰ ۱۰:۴۵:۴۷ +۰۳:۳۰

برای مطالعه کاتالوگ مورد نظر به بخش مورد علاقه خود مراجعه کنید و در صورتیکه نیاز آنرا دانلود نمایید.

کاتالوگ آشنایی با ازن در گاوداری ها

 • ضد عفوني آب مصرفي گاوداری ها
 • استفاده از آب ازن دار به جاي آب داغ در شستشوي CIP دستگاه شير دوش با ازن ژنراتور صنعتی
 • ضدعفوني و تصفيه هواي سالن شيردوشي و زايشگاه گاوداری ها
 • استفاده از آب ازن دار براي کاهش بار ميکروبي در کود بستر
 • استفاده از ازن جهت شستشوی پستان گاو
 • استفاده از ازن در سیستم مه پاش
کلمات کلیدی:
ضد عفونی آب
تصفیه آب
کاهش بار میکروبی
کاهش آلودگی

کاتالوگ آشنایی با ازن مرغداری

 • ضد عفونی و استريل هوای سالن مرغداری، ستر و هچر
 • جايگزينی فرمالين با ازن در اتاق گاز تخم مرغ، انبار نگهداری تخم مرغ ها و …
 • تصفيه و ضد عفونی آب مصرفی مرغداری ها
 • تأمين اکسيژن خالص مورد نياز در سالن های جوجه کشی و مرغداری برای تنفس طيور
 • کاهش ميزان گازهای سمی توليد شده در سالن مانند آمونياک، دی اکسيد کربن، سولفيد هيدروژن و …
 • ضدعفونی و کاهش بار ميکروبی انبارهای نگهداری دان و غلات
 • ضدعفونی و کاهش بار ميکروبی کانتينرهای حمل جوجه و سردخانه ها
کلمات کلیدی:
 ازن در اتاق گاز تخم مرغ
  جايگزينی فرمالين
ضد عفونی آب مصرفی مرغداری ها
کاهش بار ميکروبی

کاتالوگ آشنایی با ازن کلی

ازن قويترين اکسيد کننده و ضد عفوني کننده تجاري موجود است كه فرم سه اتمي اکسيژن مي باشد و بعد از تأثيرگذاري و انجام فرايند هيچ باقيمانده اي از خود بر جا نگذاشته و به سرعت به اکسيژن دو اتمي (O2) تبديل مي گردد. ماده اوليه آن اکسيژن (هوا) و توليد آن در محل مي باشد. به دليل اينکه مکانيسم عمل ازن با اثر بر روي ديواره باکتري است سرعت عمل آن حدود 3000 بار سريعتر از کلر مي باشد. ازن بدون در نظر گرفتن ماهيت ازن بدون در نظر گرفتن ماهيت باکتري، ويروس، قارچ و حتي اسپور آن ها را از محيط حذف مي نمايد.، قارچ و حتي اسپور آن ها را از محيط حذف مي نمايد.

کلمات کلیدی:
قويترين اکسيد کننده
ضد عفوني کننده
ازن
 باکتري، ويروس

کاتالوگ آشنایی با ازن در پرورش ماهی 

با توجه به کمبود روز افزون آب هدف کلی ما استفاده مجدد از آب و افزایش تراکم ماهی در اسـتخرهاي پرورشی است. طبق محاسبات انجام شده، با احیاي مجدد آب و ایجاد شرایط زیست مناسب در اسـتخرها، بـا تراکم بالا می توان مصرف آب کاهش داد که این خود در پرورش و فراگیر کردن آن در مزارعی که آب و زمین مختصري دارند، تحول بوجود می آورد.

ازن نخستین بار در دهه ی 1920 برای کم کردن بار میکروبی محصولات شیلاتی و بهبود وضعیت ایمنی این فرآورده ها استفاده شد. در دهه‌های اخیر پیشرفت‌های انجام شده در الکترونیک و فن‌آوری تولید ازن، باعث ابداع نسل جدید دستگاه‌های فشرده و کم حجم تولید ازن و استفاده ی بیش‌تر از این ماده شده است.

ازن نقش مهمی در جلوگیری و حذف بیماری‌های ماهی در سامانه‌های پرورش آبزیان دارد. این ماده باعث گندزدایی و اكسایش آلاینده‌های موجود در آب می‌شود. ازن باعث نابودی ویروس‌ها، باكتری‌ها، قارچ ها و پروتوزوآ می‌شود. استفاده از ازن موجب افزایش رشد ماهی و كاهش استفاده از داروها و آنتی‌بیوتیكها در آبزی‌پروری می‌شود برای دست یابی به بالاترین حد بازماندگی در مراكز تكثیر ماهی/میگو آب ورودی باید تمیز و عاری از میكروارگانیسم ها و دیگر آلودگی‌ها باشد. ازن باعث سترون‌ سازی آب ورودی به هچری‌ها شده موجب افزایش درصد بازماندگی و حذف مواد شیمیایی برای آماده‌ سازی آب می‌شود . ازن همچنین می‌تواند مقدار اكسیژن حل شده در آب را افزایش دهد و در مقایسه با كلر كه برای حیات ماهی مشكل‌آفرین است مخاطره ای را در بر ندارد. 

کلمات کلیدی:
پرورش آبزیان
افزایش تراکم ماهی
حذف بیماری‌های ماهی
حذف مواد شیمیایی

کاتالوگ آشنایی با ازن در صنایع غذایی

انتشار و پخش ميکروارگانيسم ها عامل فساد از طريق هوا باعث آلودگی و افزايش بار ميکروبی محصولات غذايي می گردد. برای کاهش بار ميکروبی نيز می بايستی هوای سالن های توليد، UF، بسته بندی، سردخانه و …. عاری از هر گونه ميکروارگانيسم باشد. دستگاه ازن ژنراتور عمل ضد عفونی را در محيط سالن ها بدون در نظر گرفتن هيچ محدوديتی انجام می دهد.همچنین ضد عفونی سيستم انتقال ( لوله ها، تانک های ذخيره ) که پس از اتمام عمليات فرآوری، جهت شستشو و استريل خطوط توليد آب با غلظت بالای ازن پيشنهاد می گردد .

ضد عفونی آب مصرفی و آب های آشاميدنی در صنايع غذايی که تصفيه آب  باعث استريل کامل آب ضمن حذف طعم و بو و مواردي از قبيل آهن و منگنز از آب مي شود.

کلمات کلیدی:
محصولات غذايي
کاهش بار ميکروبی
شستشو و استريل
حذف طعم و بو

کاتالوگ آشنایی با ازن در استخر ها

 ازن یکی از قويترين اکسيد کننده تجاري شناخته شده در دنيا می باشد  که بیشتر ميکروارگانيسم ها را از بين مي برد و همچنين به علت اكسيد كنندگي بالا مانع از رشد جلبك ها مي گردد.

مکانيسم اثر ازن بر روی ديواره ميکرو ارگانيسم ها تأثير می گذارد در حالی که کلر می بايستی از ديواره عبور کرده و دقيقاً روی هسته عمل کند بعنوان مثال ازن در از بین بردن بار میکروبی اشیرشیاکولی  3000 بار سريعتر از کلر عمل ضدعفونی را انجام داده و چون ازن روي ديواره  باکتری تأثير مي گذارد طيف ضدعفونی  کنندگي آن بسيار گسترده مي باشد.

کلر با بعضي ازاملاح آب تشکيل نمک داده که اين نمک برروي سطوحي مثل کاشي و سراميک رسوب
مي دهد، در صورتي که ازن نه تنها تشکيل نمک نداده بلکه به شفاف سازي آب کمک مي کند . بدين صورت که بار ذرات معلق ريز(کلوئيدي) در آب را که باعث تيرگي آب مي شوند را خنثي نموده و ذرات معلق را به هم مي چسباند، که بدين ترتيب باعث موثرتر عمل کردن فيلتر موجود مي شود.

 

کلمات کلیدی:
قويترين اکسيد کننده
ميکرو ارگانيسم ها
شفاف سازي آب
بار میکروبی

کاتالوگ آشنایی با ازن در  صنعت آرد و نشاسته

درکارخانه های تولید آرد،سالم بودن آرد از توجه بالایی برخوردار است زیرا محصولات تولید شده از آرد مصارف انسانی دارد و با سلامت انسان رابطه مستقیم دارد .مهمترین آلودگی کارخانه های آرد آفتهای انباری هستند که به گندم و فراورده های آن از زمان نگهداری تا زمان مصرف نهایی خسارات زیادی وارد می آورند.

ازن تمام این آلودگیها را به راحتی از بین میبرد و باقیماندهای هم به جا نمیگذارد و نیاز به سموم شیمیایی را هم ازبین میبرد و دیگر نیاز به خرید ، حمل و نقل و انبار سموم شیمیایی برای از بین بردن آین آلودگیها نمیباشد به همین دلیل از لحاظ صرفه اقتصادی هم حائز اهمیت است. موارد استفاده از ازن در کارخانه های آرد در مرحله نم زنی ، استفاده از ازن در سیلو ها همجنین استفاده از گاز ازن در سفید کردن آرد گندم و ذرت انبار شده و تولید آرد است .

کلمات کلیدی:
آفتهای انباری
سفید کردن آرد گندم
نم زنی
ازن در سیلو ها

کاتالوگ سیستم ضدعفونی خودروهای ورودی با استفاده از ازن

 این سیستم مجهز به پاشش اتوماتیک آب ازن دار و از جنس استیل با طول عمر بالا می باشد . مزایای این سیستم استفاده از ازن به عنوان قوی ترین ضدعفونی کننده و اکسید کننده تجاری شده در دنیا .کاملا اتوماتیک و مجهز به سنسور حرکتی استارت سیستم در هنگام ورود و خروج خودرو ، سازگار با محیط زیست به دلیل عدم جایگذاری باقی مانده شیمیایی و همجنین  مصرف کم آب است . 

کلمات کلیدی:
ازن دار
پاشش اتوماتیک
ورود و خروج خودرو
سنسور حرکتی