برای مطالعه کاتالوگ مورد نظر به بخش مورد علاقه خود مراجعه کنید و در صورتیکه نیاز آنرا دانلود نمایید.

کاتالوگ آشنایی با ازن در گاوداری ها

 • ضد عفونی آب مصرفی گاوداری ها
 • استفاده از آب ازن دار به جای آب داغ در شستشوی CIP دستگاه شیر دوش با ازن ژنراتور صنعتی
 • ضدعفونی و تصفیه هوای سالن شیردوشی و زایشگاه گاوداری ها
 • استفاده از آب ازن دار برای کاهش بار میکروبی در کود بستر
 • استفاده از ازن جهت شستشوی پستان گاو
 • استفاده از ازن در سیستم مه پاش
کلمات کلیدی:
ضد عفونی آب
تصفیه آب
کاهش بار میکروبی
کاهش آلودگی

کاتالوگ آشنایی با ازن مرغداری

 • ضد عفونی و استریل هوای سالن مرغداری، ستر و هچر
 • جایگزینی فرمالین با ازن در اتاق گاز تخم مرغ، انبار نگهداری تخم مرغ ها و …
 • تصفیه و ضد عفونی آب مصرفی مرغداری ها
 • تأمین اکسیژن خالص مورد نیاز در سالن های جوجه کشی و مرغداری برای تنفس طیور
 • کاهش میزان گازهای سمی تولید شده در سالن مانند آمونیاک، دی اکسید کربن، سولفید هیدروژن و …
 • ضدعفونی و کاهش بار میکروبی انبارهای نگهداری دان و غلات
 • ضدعفونی و کاهش بار میکروبی کانتینرهای حمل جوجه و سردخانه ها
کلمات کلیدی:
 ازن در اتاق گاز تخم مرغ
  جایگزینی فرمالین
ضد عفونی آب مصرفی مرغداری ها
کاهش بار میکروبی

کاتالوگ آشنایی با ازن کلی

ازن قویترین اکسید کننده و ضد عفونی کننده تجاری موجود است که فرم سه اتمی اکسیژن می باشد و بعد از تأثیرگذاری و انجام فرایند هیچ باقیمانده ای از خود بر جا نگذاشته و به سرعت به اکسیژن دو اتمی (O2) تبدیل می گردد. ماده اولیه آن اکسیژن (هوا) و تولید آن در محل می باشد. به دلیل اینکه مکانیسم عمل ازن با اثر بر روی دیواره باکتری است سرعت عمل آن حدود ۳۰۰۰ بار سریعتر از کلر می باشد. ازن بدون در نظر گرفتن ماهیت ازن بدون در نظر گرفتن ماهیت باکتری، ویروس، قارچ و حتی اسپور آن ها را از محیط حذف می نماید.، قارچ و حتی اسپور آن ها را از محیط حذف می نماید.

کلمات کلیدی:
قویترین اکسید کننده
ضد عفونی کننده
ازن
 باکتری، ویروس

کاتالوگ آشنایی با ازن در پرورش ماهی 

با توجه به کمبود روز افزون آب هدف کلی ما استفاده مجدد از آب و افزایش تراکم ماهی در اسـتخرهای پرورشی است. طبق محاسبات انجام شده، با احیای مجدد آب و ایجاد شرایط زیست مناسب در اسـتخرها، بـا تراکم بالا می توان مصرف آب کاهش داد که این خود در پرورش و فراگیر کردن آن در مزارعی که آب و زمین مختصری دارند، تحول بوجود می آورد.

ازن نخستین بار در دهه ی ۱۹۲۰ برای کم کردن بار میکروبی محصولات شیلاتی و بهبود وضعیت ایمنی این فرآورده ها استفاده شد. در دهه‌های اخیر پیشرفت‌های انجام شده در الکترونیک و فن‌آوری تولید ازن، باعث ابداع نسل جدید دستگاه‌های فشرده و کم حجم تولید ازن و استفاده ی بیش‌تر از این ماده شده است.

ازن نقش مهمی در جلوگیری و حذف بیماری‌های ماهی در سامانه‌های پرورش آبزیان دارد. این ماده باعث گندزدایی و اکسایش آلاینده‌های موجود در آب می‌شود. ازن باعث نابودی ویروس‌ها، باکتری‌ها، قارچ ها و پروتوزوآ می‌شود. استفاده از ازن موجب افزایش رشد ماهی و کاهش استفاده از داروها و آنتی‌بیوتیکها در آبزی‌پروری می‌شود برای دست یابی به بالاترین حد بازماندگی در مراکز تکثیر ماهی/میگو آب ورودی باید تمیز و عاری از میکروارگانیسم ها و دیگر آلودگی‌ها باشد. ازن باعث سترون‌ سازی آب ورودی به هچری‌ها شده موجب افزایش درصد بازماندگی و حذف مواد شیمیایی برای آماده‌ سازی آب می‌شود . ازن همچنین می‌تواند مقدار اکسیژن حل شده در آب را افزایش دهد و در مقایسه با کلر که برای حیات ماهی مشکل‌آفرین است مخاطره ای را در بر ندارد. 

کلمات کلیدی:
پرورش آبزیان
افزایش تراکم ماهی
حذف بیماری‌های ماهی
حذف مواد شیمیایی

کاتالوگ آشنایی با ازن در صنایع غذایی

انتشار و پخش میکروارگانیسم ها عامل فساد از طریق هوا باعث آلودگی و افزایش بار میکروبی محصولات غذایی می گردد. برای کاهش بار میکروبی نیز می بایستی هوای سالن های تولید، UF، بسته بندی، سردخانه و …. عاری از هر گونه میکروارگانیسم باشد. دستگاه ازن ژنراتور عمل ضد عفونی را در محیط سالن ها بدون در نظر گرفتن هیچ محدودیتی انجام می دهد.همچنین ضد عفونی سیستم انتقال ( لوله ها، تانک های ذخیره ) که پس از اتمام عملیات فرآوری، جهت شستشو و استریل خطوط تولید آب با غلظت بالای ازن پیشنهاد می گردد .

ضد عفونی آب مصرفی و آب های آشامیدنی در صنایع غذایی که تصفیه آب  باعث استریل کامل آب ضمن حذف طعم و بو و مواردی از قبیل آهن و منگنز از آب می شود.

کلمات کلیدی:
محصولات غذایی
کاهش بار میکروبی
شستشو و استریل
حذف طعم و بو

کاتالوگ آشنایی با ازن در استخر ها

 ازن یکی از قویترین اکسید کننده تجاری شناخته شده در دنیا می باشد  که بیشتر میکروارگانیسم ها را از بین می برد و همچنین به علت اکسید کنندگی بالا مانع از رشد جلبک ها می گردد.

مکانیسم اثر ازن بر روی دیواره میکرو ارگانیسم ها تأثیر می گذارد در حالی که کلر می بایستی از دیواره عبور کرده و دقیقاً روی هسته عمل کند بعنوان مثال ازن در از بین بردن بار میکروبی اشیرشیاکولی  ۳۰۰۰ بار سریعتر از کلر عمل ضدعفونی را انجام داده و چون ازن روی دیواره  باکتری تأثیر می گذارد طیف ضدعفونی  کنندگی آن بسیار گسترده می باشد.

کلر با بعضی ازاملاح آب تشکیل نمک داده که این نمک برروی سطوحی مثل کاشی و سرامیک رسوب
می دهد، در صورتی که ازن نه تنها تشکیل نمک نداده بلکه به شفاف سازی آب کمک می کند . بدین صورت که بار ذرات معلق ریز(کلوئیدی) در آب را که باعث تیرگی آب می شوند را خنثی نموده و ذرات معلق را به هم می چسباند، که بدین ترتیب باعث موثرتر عمل کردن فیلتر موجود می شود.

 

کلمات کلیدی:
قویترین اکسید کننده
میکرو ارگانیسم ها
شفاف سازی آب
بار میکروبی

کاتالوگ آشنایی با ازن در  صنعت آرد و نشاسته

درکارخانه های تولید آرد،سالم بودن آرد از توجه بالایی برخوردار است زیرا محصولات تولید شده از آرد مصارف انسانی دارد و با سلامت انسان رابطه مستقیم دارد .مهمترین آلودگی کارخانه های آرد آفتهای انباری هستند که به گندم و فراورده های آن از زمان نگهداری تا زمان مصرف نهایی خسارات زیادی وارد می آورند.

ازن تمام این آلودگیها را به راحتی از بین میبرد و باقیماندهای هم به جا نمیگذارد و نیاز به سموم شیمیایی را هم ازبین میبرد و دیگر نیاز به خرید ، حمل و نقل و انبار سموم شیمیایی برای از بین بردن آین آلودگیها نمیباشد به همین دلیل از لحاظ صرفه اقتصادی هم حائز اهمیت است. موارد استفاده از ازن در کارخانه های آرد در مرحله نم زنی ، استفاده از ازن در سیلو ها همجنین استفاده از گاز ازن در سفید کردن آرد گندم و ذرت انبار شده و تولید آرد است .

کلمات کلیدی:
آفتهای انباری
سفید کردن آرد گندم
نم زنی
ازن در سیلو ها

کاتالوگ سیستم ضدعفونی خودروهای ورودی با استفاده از ازن

 این سیستم مجهز به پاشش اتوماتیک آب ازن دار و از جنس استیل با طول عمر بالا می باشد . مزایای این سیستم استفاده از ازن به عنوان قوی ترین ضدعفونی کننده و اکسید کننده تجاری شده در دنیا .کاملا اتوماتیک و مجهز به سنسور حرکتی استارت سیستم در هنگام ورود و خروج خودرو ، سازگار با محیط زیست به دلیل عدم جایگذاری باقی مانده شیمیایی و همجنین  مصرف کم آب است . 

کلمات کلیدی:
ازن دار
پاشش اتوماتیک
ورود و خروج خودرو
سنسور حرکتی